Turgutreis Psikolog Özge Esra Kaboğlu

Klinik Psikolog Özge Esra Kaboğlu, Bodrum – Turgutreis’teki ofisinde danışanlarını kabul etmeye başlıyor. Turgutreis psikolog arayışındaki kişilerin kolaylıkla bulabileceği ofis, D-Marin’in tam karşısında yer alıyor. Sahil yolunda bulunan Vitamin Eczanesi’nin üst katında hizmet vermeye başlayan Kaboğlu, online ve yüzyüze seansların yanı sıra MBSR ve MBCT grup programlarını da sunuyor. 

Klinik Psikolog ve Mindfulness Eğitmeni olan Özge Esra Kaboğlu, ergen ve yetişkin danışanların psikolojik destek ihtiyacına yanıt veriyor. Psikolog Turgutreis – Bodrum adresinde hafta içi her gün ve hafta sonu randevu sistemi ile çalışıyor.

Dilerseniz, güncel randevu bilgisi, seans detayları için 05558951022 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Turgutreis Psikolog

Turgutreis Psikolog için adres: 

Turgutreis mah. 4018. sk no:6 daire:3 Bodrum – Muğla

Turgutreis Psikolog için adres tarifi: 

D-Marin karşısı, Bitez Dondurmacısı yanı, Vitamin Eczanesi Üstü 

Bodrum Turgutreis Psikolog Ofisi

Klinik Psikolog Özge Esra Kaboğlu’nun Bodrum Turgutreis’te bulunan ofisinde 2 adet görüşme odası bulunuyor. D Marin’in tam karşısında yer alan ofiste, bireysel danışmanlık hizmetinin yanı sıra mindfulness programları ve workshoplar da organize ediliyor. Bu perspektifle, görüşme gerçekleştirilen salon, geniş alanı sayesinde 10 kişiye kadar mindfulness programlarına ev sahipliği yapabiliyor. Meditasyon minder ve matlarının da yer aldığı alan, bireysel görüşmelerde de değerlendirilebilecek şekilde hazırlandı.

Bodrum Turgutreis Klinik Psikolog Özge Esra Kaboğlu Ofisinin görsellerine ulaşabilirsiniz:

Bodrum Turgutreis Psikolog
Bodrum Turgutreis Psikolog

Turgutreis psikolog ihtiyacınız için başvurabileceğiniz Klinik Psikolog Özge Esra Kaboğlu Hakkında: 

Klinik Psikolog Özge Esra Kaboğlu, Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2011 yılında mezun olmuştur. Ardından İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nda ve Nişantaşı Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında uzmanlık eğitimi almıştır. Buna ek olarak lisans eğitiminin bir kısmını Torino Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Çocuk, ergen ve yetişkin psikolojisi konularında çeşitli mesleki eğitimler almış ve ayrıca aile danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye’nin önde gelen bir vakıf okulunda Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölüm Başkanı olarak görev almış ve birçok farklı kurumda psikolog olarak çalışmıştır. Bireysel danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra kurumsal şirketlere mindfulness, stres yönetimi ve motivasyon eğitimleri vermektedir.

Diğer taraftan, MBSR ve MBCT programlarının Level 2 düzeyinde uygulayıcısıdır. Bireysel danışmanlıkta ACT (Kabul ve Adanmışlık Terapisi) yönelimli çalışmakta, destekleyici olarak EMDR tekniklerine yer verir. Ayrıca MINDED ve Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

Bodrum Turgutreis Klinik Psikolog
Bodrum Turgutreis Klinik Psikolog

Diğer taraftan, ‘Mindfulness’ adlı bir podcast yayınının sahibidir ve bu yayın, 2021 yılında Spotify’da sağlık ve yaşam alanında en popüler 10 podcast arasında yer almıştır. Kaboğlu, şimdilerde Muğda’nın Bodrum ilçesinde Turgutreis’te bulunan psikolog ofisinde hizmet vermektedir. 

Özge Esra Kaboğlu Psikolog Ofisine Nasıl Gidilir?

Bodrum Merkez’den Turgutreis’e gelen şehir içi dolmuşlar vasıtasıyla psikolog ofisine ulaşabilirsiniz. Son durak olan Turgutreis yeni otogarda indiğinizde karşınızda A101 marketi göreceksiniz. Ardından sola doğru ilerleyerek DentAda diş polikliniğinin yanından aşağı inmelisiniz. 100 metre kadar sonra, Diva Pastanesi’ne gelmeden, solunuzda 4018. sokak yer alacak. Klinik Psikolog Özge Esra Kaboğlu ofisini bu sokakta bulabilirsiniz.

Turgutreis sahilden geliyorsanız, D Marin adı verilen Marina’ya doğru yürüyerek ilerlemelisiniz. Giriş kapısına 50 metre mesafede Vitamin Eczanesi’ni görebilirsiniz. Üst katında psikolog ofisinin yer aldığını göreceksiniz.

Turgutreis Klinik Psikolog
Turgutreis Klinik Psikolog

Bodrum Turgutreis Feribot ile Psikolog Özge Esra Kaboğlu Ofisine Nasıl Gidebilirsiniz?

Bodrum merkezden Turgutreis İDO feribotu yoluyla ofise kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Turgutreis D Marin feribot durağında indikten sonra D Marin’in alışveriş mağazalarının olduğu bölüme doğru ilerlemelisiniz. Bu sırada yürüyüş yolunu kullanarak sadece birkaç dakika yürüyerek giriş kapısının tam karşısında, sağınızda Bitez Dondurmacısı’nı göreceksiniz. Akabinde yan binada, Vitamin Eczanesi’nin üst katında ofisimiz yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir