Mindfulness Podcast Kayıtlarımız ile Sizinleyiz

Mindfulness nedir ailesi olarak spotify podcastlerimiz ile sizlere her an mindfulness ile ilgili bilgilere, egzersizlere ulaşma fırsatı sunuyoruz. Bizleri spotify üzerinden takip ederek Türkçe Mindfulness podcast ve farkındalık egzersizleri kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Türkçe Mindfulness podcastleri

Spotify uygulaması üzerinden yolda, okulda, iş yerinde, yürüyüş yaparken, yolculuk esnasında veya çalışırken bizleri dinleyebilirsiniz.

Yalnızca Spotify değil elbette Google Podcast kullanıcıysanız sizler de bizi dinleyebilirsiniz. Türkçe Mindfulness Google Podcast platformunda da yer almaktayız.

Apple Podcast kullanıcılarını da unutmadık. Bilinçli Farkındalık Apple Podcast dinlemek istiyorsanız Apple cihazlarınızla bu platformdan da kulaklarınıza ulaşıyoruz.

Bilinçli farkındalık podcast konusunda sizlere hem egzersizler hem anlatım içerikleri sunmaya gayret ediyoruz. Podcast Türkiye’de yeni gelişen bir alan ancak mindfulness podcast dendiğinde akla gelen ilk yayın durumundayız. Sizler de dinlediğiniz podcast bilinçli farkındalık konusunda size bilgi versin, sıkmasın ve öğretici olsun derseniz bize kulak verin.

Podcast kayıt önerileri ve egzersiz istekleri için bizimle info@mindfulnessnedir.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir