Hakkımızda | Biz Kimiz?

Mindfulness nedir öğrenmek, Bilinçli Farkındalık hakkında detaylı bilgi, güncel haber ve eğitimlerin paylaşılacağı profesyonel bir web sitesidir. Uzman Psikolog, Aile Danışmanı, MBSR/MBCT eğitmeni profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Bize info@mindfulnessnedir.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Özge Esra Kaboğlu Kimdir?

Uzman Psikolog Özge Esra Kaboğlu

Uzman Psikolog Özge Esra Kaboğlu Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nde Psikoloji lisans eğitimini tamamlamış, İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programı‘ndan mezun olmuştur. Lisans eğitiminin bir kısmını İtalya Torino Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nde sürdürmüştür. Çocuk, ergen ve yetişkin psikolojisine ait çok sayıda mesleki eğitim almıştır. Bu birikimler ile danışmanlık hizmetini sürdürmektedir. Meslek yaşamı içerisinde birçok kurumda psikolog ünvanı ile çalışmanın yanı sıra, Türkiye’nin önde gelen bir vakıf okulunda Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölüm Başkanı olarak da görev almıştır. Bilinçli farkındalık hem kendi hayatında pratik ettiği hem de profesyonel olarak çalıştığı bir konudur. Bireysel eğitim ve danışmanlığın yanı sıra birçok kurumsal şirkete mindfulness, stres yönetimi ve motivasyon konulu eğitimler vermiştir. Hayat boyu öğrenme ve gelişme motivasyonu taşıyan Özge Esra Kaboğlu bilinçli farkındalık alanında MBSR (Mindfulness Temelli Stres Azaltma) ve MBCT (Mindfulness Temelli Kognitif Terapi) programlarının Level 2 düzeyinde uluslararası eğitmenidir.  ‘Mindfulness’ isimli podcast yayınının sahibidir. Bu yayın 2021 yılında Spotify verilerine göre sağlık ve yaşam alanında Türkiye’de en çok tercih edilen ilk 10 yayından biri durumundadır. 
Instagram

Nasıl Mindfulness Eğitmeni Oldum? | Mindfulness Hayatımı Nasıl Değiştirdi?
Özge Esra Kaboğlu Mindfulness Eğitmeni Psikolog

Gizem Merve Kaboğlu Kimdir?

Aile Danışmanı Gizem Merve Kaboğlu
Aile Danışmanı Gizem Merve Kaboğlu

Aile danışmanı Gizem Merve Kaboğlu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji Bölümü‘nden mezun olmuştur. Uzun yıllar medya sektöründe çalışmıştır. Aynı zamanda, MEB Onaylı Aile Danışmanıdır. Mindfulness Based Stress Reduction(MBSR) programında katılımcı olarak yer almıştır. Çocuklarla Mindfulness uygulamaları içeren Still Quiet Place programı üzerine, programın yaratıcısı Dr. Amy Saltzman’ın mindfulness eğitimi programına katılmıştır. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi lisans programında eğitimine devam etmektedir.

Bize info@mindfulnessnedir.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakabilirsiniz