Bodrum Mindfulness

Muğla iline bağlı olan Bodrum, Türkiye’nin en gözde yaşam alanlarından biri. Yaşayan nüfusun artışı ihtiyaçların da yeniden şekillenmesine sebep oldu.

Bodrum her geçen gün daha fazla insanın yaşadığı bir ilçe olarak dikkat çekiyor. Yaşayan insan sayısının artması birçok imkanı da beraberinde getiriyor. Her gün daha da popüler hale gelen bilinçli farkındalık akredite uluslararası eğitmen Özge Esra Kaboğlu ile şimdi Bodrum’da. Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Muğla’da Bodrum mindfulness becerisini geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.

Bodrum farkındalığın keşfedilmesi için iyi bir imkana sahip. Denizin sesiyle, toprağın kokusuyla meditasyon yapmanın tadına varabilirsiniz. Üstelik dört mevsim yaşamın olması grupların süreğenliği için de Bodrum mindfulness çalışmalarını olanaklı kılıyor. Temiz havada mindful hareket etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Hatta Turgutreis’in uzun yürüyüş yolunu farkındalıkla adımlayarak yeni bir keşif bile yaşayabilirsiniz.

Şehrin güzelliklerini fark etmenin yanında zihninizi tanımak, duygulara yakından bakmak, seçimlerinizde farkındalıktan faydalanmak için de doğru zamanda olabilirsiniz. Haftada yalnızca 2.5 saatinizi ayırarak ömür boyu hatırlayıp, kullanabileceğiniz bir beceriyi geliştirebilirsiniz. Üsteki 8 hafta gibi kısa bir sürede.

Bodrum’da Mindfulness için Uygulama Alanları

Günlük yaşamın stresini yönetmek, farkındalık becerisin geliştirmek isteyenlerdenseniz, Bodrum’da MBSR programından destek alabilirsiniz. Hatta bu program bilinçli farkındalık teknikleri konusunda fikir sahibi olmak isteyenlere uygun. Ayrıca kendi hayatına bu beceriyi katmak isteyen ruh sağlığı çalışanlarındansanız siz de gelebilirsiniz.

Bodrum Mindfulness
Bodrum Mindfulness

Bizim ile okullarda mindfulness uygulamaları Bodrum için de mümkün hale geliyor. Diğer şehir ve metropollerde özel okulların müfredatına kattığı bilinçli farkındalık programlarını okulunuza da taşıyabilirsiniz. Hem öğrenci, hem öğretmen hem de veli oturumları ile mindfulnessı bir felsefe olarak benimseyen bir okul olabilirsiniz. Mesela; anaokulu, ilkokul, ortaokul ya da lise her yaş grubu için mindfulness konusunda danışmanlık alabilirsiniz.

Bodrum bilinçli farkındalık konusunda işyerleri için de uzun süreli çalışmalar ve kısa süreli seminerler gibi pek çok alternatifi içinde barındırıyor. Örneğin, profesyonel olarak mindfulness eğitmenliği eğitimi almış uzmanımız ile çalışarak işyerinizde stres yönetimi, verimlilik, iletişim, liderlik gibi pek çok alanda gelişim sağlayabilirsiniz. 

Bodrum Mindfulness Programı

Birebir mindfulness çalışmaları hem çocuklar hem de yetişkinler için fayda sağlıyor. Bireysel danışmanlıkta da mindfulnesstan faydalanabilirsiniz. Bu çalışmalar yine belli bir plan ile hazırlanıp, profesyonel şekilde uygulanıyor. Bodrum’da çocuklar için mindfulness uygulamanın yanı sıra ebeveynleri destekleyecek programlar da yürütülüyor.

Bodrum mindfulness uygulaması arıyorsanız bizimle info@mindfulnessnedir.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Programlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir