Türkiye’nin En Çok Dinlenen Podcastleri Arasındayız

Mindfulness isimli yayınımız ile Spotify tarafından Türkiye’de Sağlık ve Yaşam konusunda en çok dinlenen 10 yayın arasında listelendik. Mindfulness konulu podcastler arasında ilk sıradayız. Farkındalık içerikli yayınımızın başarısını sizlerle paylaşmak istedik. Sıkça karşımıza çıkan bilinçli farkındalık, podcast alanında da en çok içerik üretilen popüler konulardan biri olacak mı bunu zaman gösterecek.

Bilinçli Farkındalık Podcast
Bilinçli Farkındalık Podcast

Mindfulness Podcast Hangi Platformlarda

Öncelikle yayınımıza nasıl ulaşabileceğinizi tekrar hatırlatalım. Spotify, Google Podcast ve Apple Podcast uygulamalarından ve web playerlardan mindfulness podcast dinleyebilirsiniz.

Chip dergisinin haberine göre dünya çapında sağlık ve meditasyon yayınları son yıllarda oldukça fazla dinleniyor. Türkiye’de de meditasyon içerikli yayınların ilgi gördüğü de haberde yer alıyor.

Özellikle pandemi döneminde kendine yardım için başvurulan bir kaynak podcast. Psikolojik iyilik halini korumak için birçok kişi bu dönemde mindfulness ile tanışmayı tercih ediyor.

Mindfulness konusunda merak edebileceğinizi düşündüğümüz başlıklara yayınlarımızda yer vermeye ve sizleri bilinçli farkındalık ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Mindfulness eğitimleri hakkında da bilgi vermeye gayret ediyoruz.

Mindfulness yayınımızda hem mindful meditasyonlar, farkındalık pratikleri hem de bilinçli farkındalık içerikli konuşmaları bulabilirsiniz. Elbette kişisel görüşler, analizler ve çıkarımlar da bu anlatımlarda kendisine yer buluyor.

Mindful ebeveynlik, farkındalık meditasyonu, mindful yürüyüş, nefes farkındalığı, beden taraması, mindful beslenme, ses farkındalığı gibi birçok başlıkta içeriğimiz sizleri bekliyor. Hem uygulamalar hem de teorik bilgileriyle mindfulnessı tüm boyutları ile ele almaya gayret ediyoruz.

Mindfulness Podcast Hakkında

2020 Yılının Ocak ayında başladığımız mindfulness podcast yayınının 1 yılda binlerce dinleyiciye ulaşması bizler için oldukça mutluluk verici. Mindfulness eğitmeni Uzman Psikolog Özge Esra Kaboğlu tarafından hazırlanan ve sunulan içerikler birçok platformda yayında. İçeriklerimizin bir kısmına You Tube üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Henüz dinlemediyseniz sizleri de tercih ettiğiniz platformdan bizleri dinlemeye davet ediyoruz. Mindfulness ile tanışmak, mindfulness meditasyon podcast dinlemek, mindful bir yaşam sürmeye ilişkin anlatımları paylaşmak üzere sizi bekliyoruz. Cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi birçok cihazdan bizi dinleyebilirsiniz.

Listede yer alan tüm yayıncıları tebrik ederiz. Dileriz ilerleyen günlerde sizlerle nice başarıları paylaşırız. Kulak veren, takip eden herkese teşekkür eder, sağlık ve farkındalık dolu günler dileriz.

Farkındalık Temelli Bilişsel Terapi ve MBSR hakkında bilgi almak için bize info@mindfulnessnedir.com’dan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir