2022 MBSR Eğitimi Açılıyor | 2022 Mayıs Mindfulness Eğitimi Online

15 Mayıs tarihi itibarıyla Beta Psikoloji bünyesinde yeni 2022 MBSR eğitimi grubumuzu açıyoruz. Türkiye Mindfulness Eğitmenleri Derneği’ne üye uzman psikolog ve mindfulness eğitmeni Özge Esra Kaboğlu’nun eğitmenliğini yapacağı 8 haftalık program başlıyor. İlk oturum, 15 Mayıs 2022 pazar günü saat 19.00’da zoom üzerinden gerçekleşecek.

2022 Mindfulness Eğitimi Online mı?

Programın online olarak tamamlanması ön görülse de, eğitmenimiz 1, 7 ve 8. haftalarda İstanbul’da. Bu sebeple hem mindfulness eğitimi online hem de İstanbul’da yer alan Beta Psikoloji ofisinde gerçekleşecek. Yani, dileyen katılımcılar Adıbadem’de konumlanan Beta Psikoloji ofisine gelerek, eğitmenimizle beraber 2022 yüz yüze mindfulness eğitimi oturumlarına katılabilecek. İsteyenler tüm oturumları online takip edebilecek.

Program 1 ön görüşme, 8 oturum ve 1 sessizlik günü içeriğine sahip. 8 Oturum her pazar 19.00-21.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Sessizlik günü ise 11.00-16.00 saatleri arasında yapılacak. Bu programı tamamlayan katılımcılar dilerlerse eğitmenin sonraki gruplarının sessizlik günlerine katılım sağlayabilecek.

2022 yaz MBSR
2022 yaz MBSR

Hem yurt içinden hem de yurt dışından birçok katılımcının buluşacağı grup için şimdiden heyecanlıyız. Kayıtlar başladı, ancak kontenjan sınırlı. Eğitmenimizin özel isteği dolayısıyla kayıt sayısını maksimum 10 ile sınırlı tutuyoruz. Böylelikle katılımcılarımızın deneyimlerini daha rahat paylaşma ve etkileşim kurma imkanı olacağına inanıyoruz. Maalesef katılım sayısı tamamlandığında kayıtları kapatmayı planlıyoruz, bu nedenle son kayıt tarihini beklememenizi rica ediyoruz. 

2022 Mayıs Mindfulness Eğitimi Kayıt

2022 mindfulness eğitimi bekleyen, kayıt olmak isteyen danışanlar, mindfulness eğitimleri hakkında detaylı bilgiye info@mindfulnessnedir.com adresine mail atarak veya Beta Psikoloji ofisini arayarak erişebiliyor. Bu sayede, MBSR için başvuran katılımcılar, eğitmenimiz ile birebir görüşebilecekleri 15 dakikalık bir online ön görüşme randevusu alıyor. Tamamen ücretsiz olan bu görüşme ile sorularınıza cevap bulabilir, program hakkında bilgiye erişebilirsiniz. Dilerseniz sonrasında kayıt işlemlerine başlayabiliriz. Program ödemelerini bildirilecek hesap numarasına yatırmanız ile otomatik olarak kayıt yapılıyor. Ödemelerin iki taksitle yapılma imkanı var. Bu sayede birçok katılımcı bütçelerini zorlamadan bu yolculuğa eşlik edebiliyor. Ayrıca, öğrenciler için de bir miktar indirim ile kayıt imkanı var.

2022 mayıs MBSR programımızın broşürünü de aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. 2022 yaz MBSR için başka bir program projemiz olmadığını hatırlatmalıyız. Ayrıca, sonbahara kadar bu mindfulness programının tarafımızdan açılan tek ilan olduğunu belirtmek istiyoruz. Siz de bize katılmak isterseniz, 8 hafta sürecek bu yolculukta rehberiniz olabiliriz.

2022 Mayıs Mindfulness Eğitimi Kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir